💛 Kurs Ustawień Systemowych ONLINE - start we wrześniu

Czym są ustawienia systemowe

Wiele książek napisano. Sam Bert Hellinger, twórca metody napisał ich kilkadziesiąt. Ustawienia systemowe nazywane bywają „Porządkami Miłości” za tytułem jednej z książek autora metody. I w moim odczuciu to właściwa nazwa.

Słowo „system” odnosi się do rodziny, rodu. Gdy naturalny przepływ miłości w systemie zostaje przerwany dochodzi do tzw. uwikłań. 

Czym są ustawienia systemowe – moja perspektywa.

Z mojej perspektywy ustawienia systemowe to obrazowanie, unaocznienie klientowi porządku lub nieporządku w relacjach i sytuacjach życiowych. W ustawieniach wszystko ma swoją przyczynę.  Często jest nią pierwsza w życiu relację a więc relacja z mamą i tatą oraz interakcje pomiędzy rodzicami.  Programuje to nieświadome wzorce zachowań. 

W ustawieniu pokazują się również inne ważne osoby, czasem sytuacje determinujące późniejsze trudności, uwikłania.

Przyczyny uwikłań?

Tajemnice, wykluczenia, brak szacunku, zapomnienie o ważnych osobach.

Dlaczego to na nas oddziałuje?

Ponieważ informacja przekazywana jest z rodziców na dzieci. 

Jest to prawem naturalnym i służy życiu. 

Poprzez szacunek dla tego co trudne u tych co byli przed nami otrzymujemy zasoby, poczucie mocy i sprawczości by tamto się domknęło. Wówczas możemy stanąć do własnego życia.

Życie jest wówczas proste.

Dożyte emocje uwalniają potencjał twórczy i otwierają na więcej.

Kiedy wydarza się miłość? 

W ruchu ku życiu (zamiast ku śmierci) darzy się Miłość.

Moja mistrzyni Ustawień Rodzinnych Anna Brzozowska zwykła mówić: „ Niech Wam się darzy w polu i zagrodzie!”. Niech się stanie! W polu informacji, w systemie rodowym, na swoim.

Z wdzięcznością dla tych, którzy przede mną, dla moich rodziców i rodu, dla przyjaciół i moich nauczycieli przychodzę do Państwa z błogosławieństwem porządków miłości. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Karolina Głogowska

Odkrycie, że: „to co jest piękne jest dobre, a to co jest dobre będzie piękne”( Safona) prowadziło mnie do subtelnych mechanizmów wpływających na kondycję tej świątyni ducha. Wszystko co umiem i oferuję jest częścią mojego życia. Tak pomogłam sobie i wielu.

Kursy Ustawień Systemowych Stacjonarny

Roczny kurs Porządków Miłości wg metody Ustawień Systemowych w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszam Cię na poruszającą i wyzwalającą przygodę, w trakcie której będziemy pracować metodami Ustawień Systemowych.

Kursy Ustawień Systemowych Online​

Roczny kurs Porządków Miłości wg metody Ustawień Systemowych w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszam Cię na poruszającą i wyzwalającą przygodę, w trakcie której będziemy pracować metodami Ustawień Systemowych.