💛 Kurs Ustawień Systemowych ONLINE - start we wrześniu

Edycja styczeń 2025

Szkoła Ustawień Systemowych

Roczny kurs w Gorzowie Wielkopolskim

Doświadcz Wewnętrznej Przemiany Dzięki Ustawieniom Systemowym​. Poznaj uniwersalne narzędzie rozwoju i pomocy.

Cel

To będzie głęboko transformująca podróż osobista. Zrozumiesz i usuniesz hamujące schematy i zaczniesz działać w zgodzie z sobą. Poznasz i zrozumiesz Ustawienia oraz moje spojrzenie na tę metodę. Nauczysz się pracy z sobą, zespołem i/lub klientami. Nauczysz się zasad terapeutycznych oraz BHP pracy. Poznasz Ustawienia jako narzędzie do pracy w rozwoju osobistym i biznesie.

Dla kogo

Dla osób otwartych, ciekawych, zdecydowanych rozpoznać swoje wewnętrzne uwarunkowania i nieświadome mechanizmy. Chcących żyć świadomie. Kurs jest dla tych, którzy już znają tę metodę i akceptujących ją .W szczególny sposóbjest to narzędzie pomocne jest dla lekarzy, psychologów, terapeutów, coachów, osób zarządzających zespołem, mentorów oraz innych osób pracujących blisko ludzi i dla ludzi.

Co da Ci ten Kurs?

Karolina Głogowska

Dyplomowany Terapeuta Ustawień Rodzin Psychotraumatolog

Moje pierwsze wykształcenie to lekarz – dentysta. W życiu zawodowym dwanaście lat patrzyłam na zainfekowane korzenie zębów; siedem lat przesuwałam korzenie zębów w kościach jako ortodonta holistyczny.

Dziś patrzę na inne korzenie. Mam wgląd w przyczyny zjawisk, dzieje i losy. Wgląd i obrazowanie stały się moim sposobem postrzegania.

Jako lekarz badałam ciało fizyczne, jako ustawiacz oglądam również energetykę i świadomość ciała. Rozpoznanie subtelnych mechanizmów wpływających na kondycję świątyni ducha pozwala mi pomagać sobie i wielu moim klientom.

W latach 2020 - 2022 przeprowadziłam ponad 1000 Ustawień z klientami online i na żywo. W roku 2022 w moich kursach Ustawień Systemowych (stała grupa osób na regularnych spotkaniach) wzięło udział w sumie 28 osób - online, stacjonarnie i w formacie hybrydowym.

Poznaj lepiej Ustawienia Systemowe

Ustawienia Systemowe to technika stworzona przez Berta Hellingera, jest uniwersalną metodą wglądu. Ustawiacz unaocznia istotne zdarzenia z pola informacji klienta tzw. dynamiki. Dynamiki te to schematy - ukazywane są ważne zdarzenia przodków. Są one przyczyną uwikłań życiowych. Poprzez ustawienia klient jest prowadzony do korzyści i zasobów z tych sytuacji.

Ustawienie działa jako narzędzie porządkujące w różnych sferach życia: relacji z sobą, z innymi, w tematach zdrowia, w biznesie czy rozwoju osobistym.

Czytaj więcej >

Ustawienia Systemowe ukazują obraz naturalnego dążenia systemu rodzinnego do porządku co owocuje zrównoważeniem relacji rodzinnych. Równowaga ta wyraża się poprzez przyjmowanie i dawanie. Przyjęcie tego co należy do systemu i oddanie tego, co do ustawianego nie należy.

Metoda Ustawień działa w prostym i logicznym schemacie – unaocznić źródło problemu. Często pozwala to znaleźć rozwiązanie i wyznaczyć drogę do jego spełnienia. Szczególne zastosowanie dla takiego działania ma obszar rozwoju osobistego czy coachingu.

Ważnymi narzędziami teraputycznymi są grupowe sesje Ustawień na żywo, auto-ustawienia (samodzielna praktyka Ustawień dla siebie samego), a także superwizje i wchodzące coraz mocniej praktyki Ustawień online.

Jeżeli czujesz, że chcesz pogłębić swoją wewnętrzną więź, rozszerzyć swoje kompetencje terapeutyczne oraz zyskać certyfikat Ustawiacza Systemowego – to jest kurs dla Ciebie.

Kurs Stacjonarny w Gorzowie Wielkopolskim

Kompletna podróż w głąb siebie, którą odbędziesz ze wsparciem, w bezpiecznej przestrzeni.
📌 Gorzów Wielkopolski ul.Walczaka 25 piętro I gabinet 2.30 nad WSB ( Wyższa Szkoła Biznesu - do nawigacji: sushi MADARA)

25, 26 stycznia 2025
Sobota 10:00 – 18:00
Niedziele 08:00 – 16:00

Moduł 1- Wprowadzenie do metody Ustawień Systemowych

– porządki miłości
– znaczenie podstawowych pojęć
– metodyka pracy
– rozumienie słów

22, 23 lutego 2025 r.
Soboty 10:00 – 18:00
Niedziele 08:00 – 16:00

Moduł 2- Relacja z mamą w Ustawieniach Systemowych

-wzorce miłości: kobiece i męskie
-wcześniejsze miłości rodziców i ich wpływ
-wzrost w parze
-czytanie symboli

29, 30 marca 2025
Soboty 10:00 – 18:00
Niedziele 08:00 – 16:00

Moduł 3- Relacja z tatą w Ustawieniach Systemowych

– moja łączność ze światem
– moje wejście do świata
– poród
– konflikty: tożsamości, religijne, w relacjach najbliższych, przyjacielskich, biznesowych i dalszych
– granice
– nauka pracy 1-1 (klient – ustawiacz)

26, 27 kwietnia 2025
Soboty 10-00 – 18:00
Niedziele 08:00 – 16:00

Moduł 4- Ja jako dziecko

– przerwany pierwotny nurtu miłości
– poronienia, aborcje, śmierci dzieci w systemie
– bezdzietność
– wzorzec domu
– wzorce ofiar, sprawców, obrońców i ratowników
– sukces: w relacji , w zawodzie, finansach
– rodzicielstwo
– parentyfikacja
– nauka pracy na figurkach systemowych

24, 25 maja 2025
Soboty 10:00 – 18:00
Niedziele 08:00 – 16:00

Moduł 5- Ja – dorosły, porządek w systemie (dzieci pozostają niewinne)

– dojrzałość
– odpowiedzialność
– szacunek
– spełnienie
– pieniądze
– zawód/ praca
– choroby
– wartość
– uzależnienia
– seksualność
– śmierć i żałoba

16, 17 czerwca 2025
Poniedziałek 15:00 – 20:00, Wtorek 15:00 – 20:00

Moduł 6- Pieniądze. Nauka pracy online

– organizacje, biznes, firma
– zależności pionowe i poziome
– porządki w energii pieniądza
– wartość a cena
– metodyka pracy w organizacjach
– rozumienie odpowiedzialności i porządków w organizacjach

30 czerwca, 1 lipca 2025
Poniedziałek 15:00 – 20:00, Wtorek 15:00 – 20:00

Moduł 7- ONLINE Nauka pracy na platformie online

– metodyka pracy online cd 
– porządki pomagania
– trening pracy online
– ograniczenia i możliwości pracy online
– dylematy terapeutyczne

20,21 września 2025
Soboty 10:00 – 18:00
Niedziele 08:00 – 16:00

1 Superwizja

– ustawienie własne uczestnika szkolenia
– wgląd w problemy terapeutyczne relacji klient-ustawiacz
– tematy, które klienci przynoszą – jak ja się z tym mam
– omówienie technicznych aspektów pracy – „know-how”
– omówienie reguł i trudności we współpracy między terapeutami i pracy zespołowej

22, 23 listopada 2025
Sobota 10:00 – 18:00
Niedziela 08:00 – 16:00

2 Superwizja

– ustawienie własne uczestnika szkolenia
– wgląd w problemy terapeutyczne relacji klient-ustawiacz
– tematy, które klienci przynoszą – jak ja się z tym mam
– omówienie technicznych aspektów pracy – „know-how”
– omówienie reguł i trudności we współpracy między terapeutami i pracy zespołowej

Terminy szkolenia mogą ulec zmianie. Organizator szkolenia nie ponosi odpowiedzialności finansowej za zaistniałe zmiany. Zobowiązany jest wyznaczyć inny, najbliższy wolny termin na realizację zobowiązania.

Kurs, dzięki któremu doświadczysz wewnętrznej przemiany. Zapraszam Cię na poruszającą i wyzwalającą przygodę, w trakcie której będziemy pracować metodami Ustawień Systemowych. Kurs obejmuje 5 modułów stacjonarnych, 2 moduły online i 2 Superwizje, dzięki którym poznasz i zrozumiesz metodę pracy poprzez Ustawienia Systemowe.

Certyfikat po
zakończonym Kursie

Zaświadczenie lub certyfikat (w przypadku uczestnictwa w Superwizjach), który otrzymasz po ukończeniu kursu, jest nie tylko dowodem na zdobyte umiejętności, ale przede wszystkim symbolem Twojej osobistej podróży ku głębszemu zrozumieniu siebie. To przypieczętowanie Twojej determinacji, odwagi i zaangażowania, które pozwoliły Ci pokonać tę ważną drogę. Za każdym razem, kiedy spojrzysz na ten certyfikat, przypomnisz sobie o tej niezwykłej podróży i o tym, jak daleko zdołałeś/zdołałaś zajść.

Jeśli wciąż jesteś niezdecydowana/y, odpowiedz na te 10 pytań:

Jeśli odpowiedziałaś/eś TAK na co najmniej dwa pytania to oznacza, że ten kurs Ustawień jest dla Ciebie!

Galeria zdjęć

Rekomendacje

KASIA MIEDZIAK
KASIA MIEDZIAK
2023-05-29
Ustawienia u Karoliny to podróż wgłąb siebie. Spojrzenie na swoje traumy, problemy i w sposób bardzo bezpieczny przejście przez nie. Każdy rozwija swoje skrzydła, a Karolina potrafi nie dmuchać. Prowadząca jest bardzo uważna i słucha "opowieści" życia danego uczestnika. Niezakończone historie znajdują rozwiązanie, nieznane losy ukazują swój prawdziwy obraz. To silnie oddziaływuje na teraźniejszość i zmienia przyszłość danej osoby. Uczestnik staje się mocniejszy, odważniejszy i z miłością oraz akceptacją patrzy na siebie i swoje dziedzictwo rodowe.
Izabela Kwiatkowska
Izabela Kwiatkowska
2023-05-29
Brałam udział w kursie online i jestem zachwycona. Karolina ma ogromną wiedzę. Podoba mi się sposób, w jaki prowadzi zajęcia. Zdecydowanie polecam.
Magda Kulesza
Magda Kulesza
2023-05-28
Z całego serca polecam kursy u Karoliny. Jest to najlepsze inwestycja w samą siebie jaką zrobiłam. Spotkania z Karoliną przyniosły mi nowe spojrzenia na moje sprawy, otwarcie serca i lepsze zrozumienie siebie i swoich schematów. Niezmiennie zadziwia mnie jej wiedza, intuicja i umiejętność wglądu w ludzką duszę.
Magdalena Marcjaniak
Magdalena Marcjaniak
2023-05-22
Wybrałam ten kurs ponieważ Karolina łączy pięknie wiedzę i co najważniejsze potrafi ją przekazywać. Jest zorganizowana, wszystko na czas. Korzyścią moją jest to, że przechodzę przez swoje procesy które umożliwiają mi stawianie kolejnych kroków w moim życiu. Zdobywam wiedzę na temat dynamik i nie tylko. Karolina dba o to, aby każdy miał swoje ustawienia, każdemu daje czas. Po spotkaniach również można zgłosić się z ew. pytaniami i zawsze chętnie odpowie. Polecam ten kurs każdej osobie która chce się rozwijać, popatrzeć na swoje życie i dokonać zmian. Polecam również specjalistom ponieważ wiedza i zdobywane doświadczenie pod okiem Karoliny zdecydowanie można zastosować we własnej praktyce. Dziękuję Karolina.
Kasia Harasimowicz
Kasia Harasimowicz
2023-05-20
Z przyjemnością i wdzięcznością dzielę się moją opinią o kursie :) Kurs prowadzony przez Karolinę to piękna droga w głąb siebie, do większej akceptacji życia i tego co przychodzi – zarówno dobrego jak i złego oraz większego spokoju na głębokim poziomie. To zaufanie, że wszystko jest dla nas a nie przeciwko nam, to dostęp do nieograniczonej obfitości dzięki patrzeniu z poziomu serca. Karolina jako prowadząca, jest niezwykle uważną, głęboko obecną i czującą osobą, posiada niesamowite wyczucie przestrzeni, pola, ludzi, jest bardzo otwarta na różnorodność życia i zaraża własnym spokojem i akceptacją. Przestrzeń, którą tworzy na kursie, otwiera drogę do głębokiej pracy i wielkiej transformacji. Po każdym spotkaniu czułam się lżejsza i spokojniejsza. Zobaczyłam to, co niewidoczne dla moich oczu i uświadomiłam sobie wiele spraw, które mnie blokują w drodze do samopoznania. Jednocześnie w atmosferze pełnej szacunku, otwartości na drugiego człowieka, życzliwości i zaufania mogłam uwolnić to co zatrzymane. Piękny to był czas, dziękuje za niego. Dziękuję sobie, że sobie pozwoliłam i Tobie, że mi w tym towarzyszyłaś, jak również całej wspaniałej grupie. Jestem wdzięczna, że mogłam brać w nim udział i, że życie poprowadziło mnie właśnie do Karoliny i dało możliwość tak pięknego wyglądu i rozwoju. Z ogromnym szacunkiem, Kasia H.

    1    Przygotuj aplikację Zoom, komputer, stabilne łącze internetu . Dostęp do kamery, mikrofonu i głośnika dla aplikacji Zoom w twoim urządzeniu, z którego będziesz korzystać podczas naszego spotkania. Za te aspekty techniczne Ty odpowiadasz – nie mam na to wpływu. To Twoja odpowiedzialność.
    2    Ustawienia Systemowe mogą być zakryte, tzn nie musisz ujawniać tematu ustawienia ani tego, który reprezentant kim jest w ustawieniu.
    3     Nie trzeba się podpisywać imieniem ani nazwiskiem na Zoom. Wystarczy/ może być psudonim lub jakiś nik.
    4    Można mieć wyłączoną kamerkę.
    5    W/w to jedyne realne zabezpieczenie jeśli obawiasz się pracy w grupie.
    6    Zaufanie do Siebie to również ochrona Siebie w okolicznościach, w których nie ma pewności co do intencji członków grupy.
    7    Jesteś tu dobrowolnie i nikt nie podjął decyzji o obecności tu za Ciebie – to Twoja decyzja. Zawsze możesz zmienić zdanie, wycofać się, lub podjąć decyzję o ochronie siebie bardziej – jak w punktach 1,2,3.
    8    Ustawienia Systemowe nie zastępują psychoterapii własnej. Za każdym razem Was zachęcam do znalezienia Sobie psychoterapeuty, jeśli potrzebujesz wsparcia pomiędzy spotkaniami.
    9    Charakter naszych spotkań jest terapeutyczny ale nie stanowi psychoterapii własnej. Obie formy pracy nad sobą są frustrujące (ustawienia i psychoterapia) ponieważ przez większość czasu pozostaje się samemu by metabolizować uczucia i wglądy emocjonalne.
    10    Poufność spotkań i wzajemny szacunek stanowią podstawę i filar tego warsztatu. Jak zawsze przypominam by nie rozgadywać wglądów a pozwolić je sobie i przeżywać. Po kilku dniach można wrócić do ustawień i omówić je z własnym psychoterapeutą. Takie postępowanie jest etyczne i pozwala na rozwój w grupie, a nade wszystko własny wzrost.
    11    UFAM W TWOJĄ MĄDROŚĆ.

Zapraszam serdecznie!

Z wyrazami szacunku, 
🌹 Karolina Głogowska

▪︎ Ustawienie Systemowe 
▪︎ Kurs ustawień  https://karolinaglogowska.pl/kurs-porzadkow-milosci/
▪︎ Kurs ustawień online https://karolinaglogowska.pl/kurs-ustawien-systemowych-online/

💬 http://m.me/UstawieniaCialaiDuszy
📧 kontakt@karolinaglogowska.pl
💻 http://karolinaglogowsKa.pl
📞 +48 798 790 040

#cialoidusza

Zarezerwuj miejsce

Wybierz z poniższych opcji. Możesz zarezerwować miejsce płacąc dzisiaj mniej, lub kupić opłacając pełną kwotę z rabatem 10%.

Jak możesz kupić?

Możesz kupić od razu i zapłacić całą kwotę z góry z 10% rabatem lub skorzystać z rat PayU ( do wybrania po dodaniu kursu do koszyka).

Możesz również wybrać tylko rezerwację miejsca. Rezerwacja wymaga opłacenia przy zamówieniu kwoty 1000 zł a później:
– 5000 zł – wpłata gotówką w momencie rozpoczęcia 1 modułu
– 4800 zł – wpłata gotówką na zjeździe w maju.
Uczestnik jest zobligowany do przemyślenia swojego uczestnictwa w kursie- zadatek jest bezzwrotny.

Wybierz odpowiednią opcję dla Siebie.

Kurs Ustawień Systemowych
Stacjonarny - Rezerwacja
 

1000 zł

Pozostała kwota: 5000zł płatne gotówką na pierwszym zdjeździe, 4800zł – wpłata gotówką na zjeździe w maju.

Kurs Ustawień Systemowych
Stacjonarny
 

10890 zł

9801 zł

10% taniej za płatność z góry

Dostępne również raty 0%

FAQ

Najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi.

Tak, oferujemy możliwość zakupu kursu w formie ratalnej. Szczegóły dotyczące tej opcji są dostępne w zakładce „płatności”.

Aktualne terminy i harmonogram kursu znajdziesz w zakładce „Plan/harmonogram

Ten kurs da Ci unikalną możliwość głębokiego zrozumienia i zastosowania ustawień systemowych w swoim życiu i życiu Twoich Klientów. Pomoże Ci to zrozumieć relacje i wzorce zachowań, co przyczyni się do poprawy jakości Twojego życia.

Tak, po ukończeniu kursu Ustawień Systemowych online wraz z Superwizjami otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności i wiedzę w zakresie ustawień systemowych.