💛 "Powrót do zmysłow. Spokojny umysł" - start w kwietniu!

Edycja styczeń 2024

Szkoła Ustawień Systemowych

Roczny kurs w Gorzowie Wielkopolskim

Doświadcz Wewnętrznej Przemiany Dzięki Ustawieniom Systemowym​. Poznaj uniwersalne narzędzie rozwoju i pomocy.

Cel

To będzie głęboko transformująca podróż osobista. Zrozumiesz i usuniesz hamujące schematy i zaczniesz działać w zgodzie z sobą. Poznasz i zrozumiesz Ustawienia oraz moje spojrzenie na tę metodę. Nauczysz się pracy z sobą, zespołem i/lub klientami. Nauczysz się zasad terapeutycznych oraz BHP pracy. Poznasz Ustawienia jako narzędzie do pracy w rozwoju osobistym i biznesie.

Dla kogo

Dla osób otwartych, ciekawych, zdecydowanych rozpoznać swoje wewnętrzne uwarunkowania i nieświadome mechanizmy. Chcących żyć świadomie. Kurs jest dla tych, którzy już znają tę metodę i akceptujących ją .W szczególny sposóbjest to narzędzie pomocne jest dla lekarzy, psychologów, terapeutów, coachów, osób zarządzających zespołem, mentorów oraz innych osób pracujących blisko ludzi i dla ludzi.

Co da Ci ten Kurs?

Karolina Głogowska

Dyplomowany Terapeuta Ustawień Rodzin Psychotraumatolog

Moje pierwsze wykształcenie to lekarz – dentysta. W życiu zawodowym dwanaście lat patrzyłam na zainfekowane korzenie zębów; siedem lat przesuwałam korzenie zębów w kościach jako ortodonta holistyczny.

Dziś patrzę na inne korzenie. Mam wgląd w przyczyny zjawisk, dzieje i losy. Wgląd i obrazowanie stały się moim sposobem postrzegania.

Jako lekarz badałam ciało fizyczne, jako ustawiacz oglądam również energetykę i świadomość ciała. Rozpoznanie subtelnych mechanizmów wpływających na kondycję świątyni ducha pozwala mi pomagać sobie i wielu moim klientom.

W latach 2020 - 2022 przeprowadziłam ponad 1000 Ustawień z klientami online i na żywo. W roku 2022 w moich kursach Ustawień Systemowych (stała grupa osób na regularnych spotkaniach) wzięło udział w sumie 28 osób - online, stacjonarnie i w formacie hybrydowym.

Poznaj lepiej Ustawienia Systemowe

Ustawienia Systemowe to technika stworzona przez Berta Hellingera, jest uniwersalną metodą wglądu. Ustawiacz unaocznia istotne zdarzenia z pola informacji klienta tzw. dynamiki. Dynamiki te to schematy - ukazywane są ważne zdarzenia przodków. Są one przyczyną uwikłań życiowych. Poprzez ustawienia klient jest prowadzony do korzyści i zasobów z tych sytuacji.

Ustawienie działa jako narzędzie porządkujące w różnych sferach życia: relacji z sobą, z innymi, w tematach zdrowia, w biznesie czy rozwoju osobistym.

Czytaj więcej >

Ustawienia Systemowe ukazują obraz naturalnego dążenia systemu rodzinnego do porządku co owocuje zrównoważeniem relacji rodzinnych. Równowaga ta wyraża się poprzez przyjmowanie i dawanie. Przyjęcie tego co należy do systemu i oddanie tego, co do ustawianego nie należy.

Metoda Ustawień działa w prostym i logicznym schemacie – unaocznić źródło problemu. Często pozwala to znaleźć rozwiązanie i wyznaczyć drogę do jego spełnienia. Szczególne zastosowanie dla takiego działania ma obszar rozwoju osobistego czy coachingu.

Ważnymi narzędziami teraputycznymi są grupowe sesje Ustawień na żywo, auto-ustawienia (samodzielna praktyka Ustawień dla siebie samego), a także superwizje i wchodzące coraz mocniej praktyki Ustawień online.

Jeżeli czujesz, że chcesz pogłębić swoją wewnętrzną więź, rozszerzyć swoje kompetencje terapeutyczne oraz zyskać certyfikat Ustawiacza Systemowego – to jest kurs dla Ciebie.

Kurs Stacjonarny w Gorzowie Wielkopolskim

Kompletna podróż w głąb siebie, którą odbędziesz ze wsparciem, w bezpiecznej przestrzeni.

27, 28 stycznia 2024 r.
Sobota 10:00 – 18:00
Niedziele 08:00 – 16:00

Moduł 1- Wprowadzenie do metody Ustawień Systemowych

– porządki miłości
– znaczenie podstawowych pojęć
– metodyka pracy
– rozumienie słów

10, 11 lutego 2024 r.
Soboty 10:00 – 18:00
Niedziele 08:00 – 16:00

Moduł 2- Relacja z mamą w Ustawieniach Systemowych

-wzorce miłości: kobiece i męskie
-wcześniejsze miłości rodziców i ich wpływ
-wzrost w parze
-czytanie symboli

16, 17 marca 2024 r.
Soboty 10:00 – 18:00
Niedziele 08:00 – 16:00

Moduł 3- Relacja z tatą w Ustawieniach Systemowych

– moja łączność ze światem
– moje wejście do świata
– poród
– konflikty: tożsamości, religijne, w relacjach najbliższych, przyjacielskich, biznesowych i dalszych
– granice
– nauka pracy 1-1 (klient – ustawiacz)

27,28 kwietnia 2024 r.
Soboty 10-00 – 18:00
Niedziele 08:00 – 16:00

Moduł 4- Ja jako dziecko

– przerwany pierwotny nurtu miłości
– poronienia, aborcje, śmierci dzieci w systemie
– bezdzietność
– wzorzec domu
– wzorce ofiar, sprawców, obrońców i ratowników
– sukces: w relacji , w zawodzie, finansach
– rodzicielstwo
– parentyfikacja
– nauka pracy na figurkach systemowych

18,19 maja 2024 r.
Soboty 10:00 – 18:00
Niedziele 08:00 – 16:00

Moduł 5- Ja – dorosły, porządek w systemie (dzieci pozostają niewinne)

– dojrzałość
– odpowiedzialność
– szacunek
– spełnienie
– pieniądze
– zawód/ praca
– choroby
– wartość
– uzależnienia
– seksualność
– śmierć i żałoba

17,18 czerwca 2024 r.
Poniedziałek 15:00 – 20:00, Wtorek 15:00 – 20:00

Moduł 6- ONLINE Nauka pracy na figurkach online

– dojrzałość
– odpowiedzialność
– szacunek
– spełnienie
– pieniądze
– zawód/ praca
– choroby
– wartość
– uzależnienia
– seksualność
– śmierć i żałoba

1,2 lipca 2024
Poniedziałek 15:00 – 20:00, Wtorek 15:00 – 20:00

Moduł 7- ONLINE Nauka pracy na platformie online

– metodyka pracy online cd 
– porządki pomagania
– trening pracy online
– ograniczenia i możliwości pracy online
– dylematy terapeutyczne

14, 15 września 2024 r.
Soboty 10:00 – 18:00
Niedziele 08:00 – 16:00

1 Superwizja

– ustawienie własne uczestnika szkolenia
– wgląd w problemy terapeutyczne relacji klient-ustawiacz
– tematy, które klienci przynoszą – jak ja się z tym mam
– omówienie technicznych aspektów pracy – „know-how”
– omówienie reguł i trudności we współpracy między terapeutami i pracy zespołowej

16, 17 listopada 2024 r.
Sobota 10:00 – 18:00
Niedziela 08:00 – 16:00

2 Superwizja

– ustawienie własne uczestnika szkolenia
– wgląd w problemy terapeutyczne relacji klient-ustawiacz
– tematy, które klienci przynoszą – jak ja się z tym mam
– omówienie technicznych aspektów pracy – „know-how”
– omówienie reguł i trudności we współpracy między terapeutami i pracy zespołowej

Kurs, dzięki któremu doświadczysz wewnętrznej przemiany. Zapraszam Cię na poruszającą i wyzwalającą przygodę, w trakcie której będziemy pracować metodami Ustawień Systemowych. Kurs obejmuje 5 modułów stacjonarnych, 2 moduły online i 2 Superwizje, dzięki którym poznasz i zrozumiesz metodę pracy poprzez Ustawienia Systemowe.

Certyfikat po
zakończonym Kursie

Zaświadczenie lub certyfikat (w przypadku uczestnictwa w Superwizjach), który otrzymasz po ukończeniu kursu, jest nie tylko dowodem na zdobyte umiejętności, ale przede wszystkim symbolem Twojej osobistej podróży ku głębszemu zrozumieniu siebie. To przypieczętowanie Twojej determinacji, odwagi i zaangażowania, które pozwoliły Ci pokonać tę ważną drogę. Za każdym razem, kiedy spojrzysz na ten certyfikat, przypomnisz sobie o tej niezwykłej podróży i o tym, jak daleko zdołałeś/zdołałaś zajść.

Jeśli wciąż jesteś niezdecydowana/y, odpowiedz na te 10 pytań:

Jeśli odpowiedziałaś/eś TAK na co najmniej dwa pytania to oznacza, że ten kurs Ustawień jest dla Ciebie!

Galeria zdjęć

Rekomendacje

KASIA MIEDZIAK
KASIA MIEDZIAK
2023-05-29
Ustawienia u Karoliny to podróż wgłąb siebie. Spojrzenie na swoje traumy, problemy i w sposób bardzo bezpieczny przejście przez nie. Każdy rozwija swoje skrzydła, a Karolina potrafi nie dmuchać. Prowadząca jest bardzo uważna i słucha "opowieści" życia danego uczestnika. Niezakończone historie znajdują rozwiązanie, nieznane losy ukazują swój prawdziwy obraz. To silnie oddziaływuje na teraźniejszość i zmienia przyszłość danej osoby. Uczestnik staje się mocniejszy, odważniejszy i z miłością oraz akceptacją patrzy na siebie i swoje dziedzictwo rodowe.
Izabela Kwiatkowska
Izabela Kwiatkowska
2023-05-29
Brałam udział w kursie online i jestem zachwycona. Karolina ma ogromną wiedzę. Podoba mi się sposób, w jaki prowadzi zajęcia. Zdecydowanie polecam.
Magda Kulesza
Magda Kulesza
2023-05-28
Z całego serca polecam kursy u Karoliny. Jest to najlepsze inwestycja w samą siebie jaką zrobiłam. Spotkania z Karoliną przyniosły mi nowe spojrzenia na moje sprawy, otwarcie serca i lepsze zrozumienie siebie i swoich schematów. Niezmiennie zadziwia mnie jej wiedza, intuicja i umiejętność wglądu w ludzką duszę.
Magdalena Marcjaniak
Magdalena Marcjaniak
2023-05-22
Wybrałam ten kurs ponieważ Karolina łączy pięknie wiedzę i co najważniejsze potrafi ją przekazywać. Jest zorganizowana, wszystko na czas. Korzyścią moją jest to, że przechodzę przez swoje procesy które umożliwiają mi stawianie kolejnych kroków w moim życiu. Zdobywam wiedzę na temat dynamik i nie tylko. Karolina dba o to, aby każdy miał swoje ustawienia, każdemu daje czas. Po spotkaniach również można zgłosić się z ew. pytaniami i zawsze chętnie odpowie. Polecam ten kurs każdej osobie która chce się rozwijać, popatrzeć na swoje życie i dokonać zmian. Polecam również specjalistom ponieważ wiedza i zdobywane doświadczenie pod okiem Karoliny zdecydowanie można zastosować we własnej praktyce. Dziękuję Karolina.
Kasia Harasimowicz
Kasia Harasimowicz
2023-05-20
Z przyjemnością i wdzięcznością dzielę się moją opinią o kursie :) Kurs prowadzony przez Karolinę to piękna droga w głąb siebie, do większej akceptacji życia i tego co przychodzi – zarówno dobrego jak i złego oraz większego spokoju na głębokim poziomie. To zaufanie, że wszystko jest dla nas a nie przeciwko nam, to dostęp do nieograniczonej obfitości dzięki patrzeniu z poziomu serca. Karolina jako prowadząca, jest niezwykle uważną, głęboko obecną i czującą osobą, posiada niesamowite wyczucie przestrzeni, pola, ludzi, jest bardzo otwarta na różnorodność życia i zaraża własnym spokojem i akceptacją. Przestrzeń, którą tworzy na kursie, otwiera drogę do głębokiej pracy i wielkiej transformacji. Po każdym spotkaniu czułam się lżejsza i spokojniejsza. Zobaczyłam to, co niewidoczne dla moich oczu i uświadomiłam sobie wiele spraw, które mnie blokują w drodze do samopoznania. Jednocześnie w atmosferze pełnej szacunku, otwartości na drugiego człowieka, życzliwości i zaufania mogłam uwolnić to co zatrzymane. Piękny to był czas, dziękuje za niego. Dziękuję sobie, że sobie pozwoliłam i Tobie, że mi w tym towarzyszyłaś, jak również całej wspaniałej grupie. Jestem wdzięczna, że mogłam brać w nim udział i, że życie poprowadziło mnie właśnie do Karoliny i dało możliwość tak pięknego wyglądu i rozwoju. Z ogromnym szacunkiem, Kasia H.

    1    Przygotuj aplikację Zoom, komputer, stabilne łącze internetu . Dostęp do kamery, mikrofonu i głośnika dla aplikacji Zoom w twoim urządzeniu, z którego będziesz korzystać podczas naszego spotkania. Za te aspekty techniczne Ty odpowiadasz – nie mam na to wpływu. To Twoja odpowiedzialność.
    2    Ustawienia Systemowe mogą być zakryte, tzn nie musisz ujawniać tematu ustawienia ani tego, który reprezentant kim jest w ustawieniu.
    3     Nie trzeba się podpisywać imieniem ani nazwiskiem na Zoom. Wystarczy/ może być psudonim lub jakiś nik.
    4    Można mieć wyłączoną kamerkę.
    5    W/w to jedyne realne zabezpieczenie jeśli obawiasz się pracy w grupie.
    6    Zaufanie do Siebie to również ochrona Siebie w okolicznościach, w których nie ma pewności co do intencji członków grupy.
    7    Jesteś tu dobrowolnie i nikt nie podjął decyzji o obecności tu za Ciebie – to Twoja decyzja. Zawsze możesz zmienić zdanie, wycofać się, lub podjąć decyzję o ochronie siebie bardziej – jak w punktach 1,2,3.
    8    Ustawienia Systemowe nie zastępują psychoterapii własnej. Za każdym razem Was zachęcam do znalezienia Sobie psychoterapeuty, jeśli potrzebujesz wsparcia pomiędzy spotkaniami.
    9    Charakter naszych spotkań jest terapeutyczny ale nie stanowi psychoterapii własnej. Obie formy pracy nad sobą są frustrujące (ustawienia i psychoterapia) ponieważ przez większość czasu pozostaje się samemu by metabolizować uczucia i wglądy emocjonalne.
    10    Poufność spotkań i wzajemny szacunek stanowią podstawę i filar tego warsztatu. Jak zawsze przypominam by nie rozgadywać wglądów a pozwolić je sobie i przeżywać. Po kilku dniach można wrócić do ustawień i omówić je z własnym psychoterapeutą. Takie postępowanie jest etyczne i pozwala na rozwój w grupie, a nade wszystko własny wzrost.
    11    UFAM W TWOJĄ MĄDROŚĆ.

Zapraszam serdecznie!

Z wyrazami szacunku, 
🌹 Karolina Głogowska

▪︎ Ustawienie Systemowe 
▪︎ Kurs ustawień  https://karolinaglogowska.pl/kurs-porzadkow-milosci/
▪︎ Kurs ustawień online https://karolinaglogowska.pl/kurs-ustawien-systemowych-online/

💬 http://m.me/UstawieniaCialaiDuszy
📧 kontakt@karolinaglogowska.pl
💻 http://karolinaglogowsKa.pl
📞 +48 798 790 040

#cialoidusza

Zarezerwuj miejsce

Wybierz z poniższych opcji. Możesz zarezerwować miejsce płacąc dzisiaj mniej, lub kupić opłacając pełną kwotę z rabatem 10%.

Jak możesz kupić?

Możesz kupić od razu i zapłacić całą kwotę z góry z 10% rabatem lub skorzystać z rat PayU ( do wybrania po dodaniu kursu do koszyka).

Możesz również wybrać tylko rezerwację miejsca. Rezerwacja wymaga opłacenia przy zamówieniu kwoty 1000 zł a później:
– 5000 zł – wpłata gotówką w momencie rozpoczęcia 1 modułu
– 4800 zł – wpłata gotówką na zjeździe w maju.
Uczestnik jest zobligowany do przemyślenia swojego uczestnictwa w kursie- zadatek jest bezzwrotny.

Wybierz odpowiednią opcję dla Siebie.

Kurs Ustawień Systemowych
Stacjonarny - Rezerwacja
 

1000 zł

Pozostała kwota: 5000zł płatne gotówką na pierwszym zdjeździe, 4800zł – wpłata gotówką na zjeździe w maju.

Kurs Ustawień Systemowych
Stacjonarny
 

10890 zł

9801 zł

10% taniej za płatność z góry

Dostępne również raty 0%

FAQ

Najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi.

Tak, oferujemy możliwość zakupu kursu w formie ratalnej. Szczegóły dotyczące tej opcji są dostępne w zakładce „płatności”.

Aktualne terminy i harmonogram kursu znajdziesz w zakładce „Plan/harmonogram

Ten kurs da Ci unikalną możliwość głębokiego zrozumienia i zastosowania ustawień systemowych w swoim życiu i życiu Twoich Klientów. Pomoże Ci to zrozumieć relacje i wzorce zachowań, co przyczyni się do poprawy jakości Twojego życia.

Tak, po ukończeniu kursu Ustawień Systemowych online wraz z Superwizjami otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności i wiedzę w zakresie ustawień systemowych.