💛 Kurs Ustawień Systemowych ONLINE - start we wrześniu

O mnie

Nazywam się Karolina Głogowska i jestem dyplomowaną terapeutką Ustawień Rodzin, psychotraumatolożką.
Moje pierwsze wykształcenie to lekarz – dentysta. W życiu zawodowym dwanaście lat patrzyłam na zainfekowane korzenie zębów, siedem lat przesuwałam korzenie zębów w kościach jako ortodonta holistyczny. Dziś patrzę na inne korzenie. Mam wgląd w przyczyny zjawisk, dzieje i losy. Wgląd i obrazowanie stały się moim sposobem postrzegania.
Jako lekarz badałam ciało fizyczne. Jako ustawiacz oglądam również energetykę i świadomość ciała. Rozpoznanie subtelnych mechanizmów wpływających na kondycję świątyni ducha pozwala mi pomagać sobie i wielu moim klientom.

Bio

Certyfikaty i dyplomy

MOTTO: Znaj Siebie

O firmie

Firma zajmuję się Ustawieniami Systemowymi a konkretnie Ustawieniami Ciała i Duszy wg Karoliny Głogowskiej. Jest to metoda prowadząca do uporządkowania i zharmonizowania systemów. Pracujemy w obszarach relacji w różnych systemach: rodzinnych, międzyludzkich, w zdrowiu, pracy, przedsiębiorstwach i zarobkach. Prowadzimy warsztaty i kursy stacjonarne oraz online, także konsultacje indywidualne.

Metoda Ustawień Ciała i Duszy jest rozwinięciem metody Ustawień Systemowych, która to metoda jest rozwinięciem metody Ustawień Rodzin Berta Hellingera. Ustawienia Ciała i Duszy to droga Poznania Siebie poprzez relacje. Pracujemy w prawdzie, miłości, odwadze, uczciwości i tolerancji.

PravNavJav - misja firmy: w zdrowych relacjach

Praca w służbie pojednania, miłości i pokoju.
Porządek w relacjach i organizacjach.
Stałe podnoszenie umiejętności i świadomości.

Odtwórz wideo

Metoda Ustawień Rodzin Berta Hellingera zrodziła się na bazie duchowości - „w duchu jedno jesteśmy”. I tak właśnie rozumiemy pole pracy ustawieniowej, tzw. pole wiedzące, jako jedność w duchu. Jest to poziom Prav. Stąd na nieświadomym poziomie, reprezentanci w Ustawieniach mają dostęp do tego co istotne jako podstawa problemu i w naturalny sposób dążą do porządku, czyli rozwiązania. Istnieje też poziom niższy, bardziej indywidualny, tzw poziom duszy.Jest to indywidualne prowadzenie człowieka do przeznaczenia. Na tym poziom powstają programy umysłu. Mechanizmy umysłu, nieświadomości wyposażają ciało w to co konieczne do realizacji przeznaczenia oraz bronią przed zagrożeniami , wyznaczając drogi realizacji przeznaczenia tzw. los. To poziom Nav. Najniższy poziom, widzialny czyli poziom ciała służy realizacji planu ducha i duszy. Istotne jest to, że ciało nie kłamie i umiejętne czytanie ruchu prowadzi do wglądu i uwolnienia z uwikłań. To poziom Jav.

Stąd nazwa firmy “PravNavJav”. Metoda Ustawień Ciała i Duszy obejmuje pracę wglądową na tych trzech poziomach.

Metoda jest niekonwencjonalna. Ma charakter terapeutyczny, duchowy, wglądowy. Pomocna jest też w powrocie do zdrowia, coachingu i rozwiązywaniu problemów organizacyjnych, biznesowych, finansowych.

Ma charakter fenomenologiczny. W Polsce nie jest uznana jako metoda psychoterapeutyczna.

Wierzymy, że w służbie pokoju, jedności i miłości wszyscy, świadomie czy nie, dążymy do porządku. Ustawienia Ciała i Duszy ukazują drogę do harmonijnego rozwoju.