Kurs Video Ustawień Systemowych

”Podstawy Ustawień Systemowych – kurs video” Od 13.02.2022r będziesz co miesiąc otrzymywać nagranie, niedostępne dotąd dla nikogo, kurs o wartości 3300 zł w postaci filmów.

Teraz możesz dołącz do kursu za 1650 zł.

Struktura kursu

Pomimo, że wykonasz całość pracy samodzielnie będzie to transformujący kurs. Pozwoli Ci na lepszy wgląd w siebie i rzeczywistość. Dlatego odstęp pomiędzy lekcjami jest znaczny. Byś w sposób zrównoważony transformował i przebudowywał siebie i swoje życie. Poproszę Cię również o prowadzenie dziennika przemian i intencji. Po roku stanie się on ważnym narzędziem wglądu w siebie i samoświadomości.

Dla kogo

Kurs dedykuję absolwentom moich kursów Ustawień Systemowych. By czuli wsparcie również po zakończeniu pracy ze mną na żywo. Jednak każdy ciekawy siebie i swoich uwarunkowań człowiek zyska wiedzę i dostęp do dobrego narzędzia wglądu i filozofii życia.

Spis treści

1) 13.02.2023 r „Wprowadzenie do metody Ustawień Systemowych„
2) 13.03.2023r „Archetyp mamy w Ustawieniach Systemowych„
3) 17.04.2023r „Archetyp taty w Ustawieniach Systemowych„
4) 22.05.2023r „Archetyp dziecka w polu wiedzącym”
5) 12.06.2023r „Sens dorosłości – uruchomienie przepływu miłości”
6) 10.07.2023r „Seksualność w ustawieniach – oswojenie natury”
7) 10.08.2023r „Energia pieniędzy jako wyraz porządku w miłości”
8) 25.09.2023r „Podstawy Ustawień w organizacjach.”
9) 23.10.2023r „Ograniczenia i możliwości pracy online.”
10) 04.12.2023r „BHP Ustawień Systemowych – w trosce o ustawiaczy i klientów”.

Bonusy

1) “Dynamika życia i śmierci w Ustawieniach Systemowych”
2) “Trauma” – teoria i podejście systemowe do tego co się stało.
3) “W Duchu Jedno Jesteśmy” – sens Ustawień Systemowych”
4) Plik pdf z podsumowaniem każdego modułu.

Kurs zawiera

Poznaj lepiej
Ustawienia Systemowe

Ustawienia Systemowe, technika stworzona przez Berta Hellingera, jest uniwersalną metodą wglądu. Ustawiacz unaocznia istotne zdarzenia z pola informacji klienta tzw. dynamiki. Dynamiki te to schematy - ukazywane są ważne zdarzenia przodków. Są one przyczyną uwikłań życiowych. Poprzez ustawienia klient jest prowadzony do korzyści i zasobów z tych sytuacji.
Ustawienie działa jako narzędzie porządkujące w różnych sferach życia: relacji z sobą, z innymi, w tematach zdrowia, w biznesie czy rozwoju osobistym.
Ustawienia Systemowe ukazują obraz naturalnego dążenia systemu rodzinnego do porządku co owocuje zrównoważeniem relacji rodzinnych. Równowaga ta wyraża się poprzez przyjmowanie i dawanie. Przyjęcie tego co należy do systemu i oddanie tego, co do ustawianego nie należy.
Metoda Ustawień działa w prostym i logicznym schemacie - unaocznić źródło problemu. Często pozwala to znaleźć rozwiązanie i wyznaczyć drogę do jego spełnienia. Szczególne zastosowanie dla takiego działania ma obszar rozwoju osobistego czy coachingu.
Ważnymi narzędziami teraputycznymi są grupowe sesje Ustawień na żywo, auto-ustawienia (samodzielna praktyka Ustawień dla siebie samego), a także superwizje i wchodzące coraz mocniej praktyki Ustawień online.
Jeżeli czujesz, że chcesz pogłębić swoją wewnętrzną więź, rozszerzyć swoje kompetencje terapeutyczne oraz zyskać certyfikat Ustawiacza Systemowego - to jest kurs dla Ciebie.

O mnie

Karolina Głogowska

Dyplomowany Terapeuta Ustawień Rodzin, Psychotraumatolog

Moje pierwsze wykształcenie to lekarz – dentysta. W życiu zawodowym dwanaście lat patrzyłam na zainfekowane korzenie zębów, siedem lat przesuwałam korzenie zębów w kościach jako ortodonta holistyczny. Dziś patrzę na inne korzenie. Mam wgląd w przyczyny zjawisk, dzieje i losy. Wgląd i obrazowanie stały się moim sposobem postrzegania. Jako lekarz badałam ciało fizyczne. Jako ustawiacz oglądam również energetykę i świadomość ciała. Rozpoznanie subtelnych mechanizmów wpływających na kondycję świątyni ducha pozwala mi pomagać sobie i wielu moim klientom. W latach 2020 - 2022 przeprowadziłam ponad 1000 Ustawień z klientami online i na żywo. W roku 2022 w moich kursach Ustawień Systemowych (stała grupa osób na regularnych spotkaniach) wzięło udział w sumie 28 osób - online, stacjonarnie i w formacie hybrydowym.

Kurs Video Ustawień Systemowych

3300zł

1650zł