Kurs ustawień systemowych On-line

Start: wrzesień 2023 | ostatnie 8 miejsc

Warsztaty Ustawień Systemowych w Gorzowie Wlkp.

Uporządkuj swoje życie. Sprawdź terminy najbliższych warsztatów stacjonarnych i wybierz te, które najbardziej do ciebie przemawiają. Czucie jest ważne.

Warsztaty Ustawień Systemowych

Sprawdź warsztaty oparte na Ustawieniach Systemowych i wybierz te, które najbardziej do ciebie przemawiają. Czucie jest ważne.

Co mogą Ci dać warsztaty?

Stacjonarne

Warsztaty stacjonarne Ustawień Systemowych odbywają się co miesiąc w Gorzowie Wielkopolskim w bezpiecznej i spokojnej przestrzeni. Podczas warsztatu możesz ustawić dowolny temat, bez względu na tematykę spotkania.

Oprócz Ustawień czekają na Ciebie ćwiczenia i medytacje. Spotkanie na żywo w kręgu maksymalnie 20 osób pozwala pracować na głębszym poziomie, w atmosferze zaufania, bezpieczeństwa i komfortu.

Godziny zajęć

Koszt uczestnictwa

Gorzów Wielkopolski

Stacjonarny Warsztat Ustawień Systemowych

Sprawdź warsztaty oparte na Ustawieniach Systemowych i wybierz te, które najbardziej do ciebie przemawiają. Czucie jest ważne.

O mnie

Karolina Głogowska

Dyplomowany Terapeuta Ustawień Rodzin, Psychotraumatolog

Moje pierwsze wykształcenie to lekarz – dentysta. W życiu zawodowym dwanaście lat patrzyłam na zainfekowane korzenie zębów, siedem lat przesuwałam korzenie zębów w kościach jako ortodonta holistyczny. Dziś patrzę na inne korzenie. Mam wgląd w przyczyny zjawisk, dzieje i losy. Wgląd i obrazowanie stały się moim sposobem postrzegania. Jako lekarz badałam ciało fizyczne. Jako ustawiacz oglądam również energetykę i świadomość ciała. Rozpoznanie subtelnych mechanizmów wpływających na kondycję świątyni ducha pozwala mi pomagać sobie i wielu moim klientom. W latach 2020 - 2022 przeprowadziłam ponad 1000 Ustawień z klientami online i na żywo. W roku 2022 w moich kursach Ustawień Systemowych (stała grupa osób na regularnych spotkaniach) wzięło udział w sumie 28 osób - online, stacjonarnie i w formacie hybrydowym.