💛 Kurs Ustawień Systemowych ONLINE - start we wrześniu

Czym jest MAT?

To sposób transformacji podświadomych wzorców zachowań. Przywrócenie równowagi w życiu i emocjach. Wydarza się stopniowo, w relaksie poprzez czucie i wizualizację. Efektywne są sesje online i telefoniczne.

To sposób transformacji podświadomych wzorców zachowań. Przywrócenie równowagi w życiu i emocjach. Wydarza się stopniowo, w relaksie poprzez czucie i wizualizację. Efektywne są sesje online i telefoniczne.

Metaphysical Anatomy Technique

Esencja Metaphysical Anatomy Technique zawiera się w sokratejskim „Nosce te ipsum” tj „poznaj siebie”.

MAT jest po prostu techniką koncentrującą się na tym co „mówi ciało”. Przykłady takich zrozumiałych komunikatów opisała Evette Rose, autorka metody w książkach „ Metafizyczna anatomia tom I” i„ Metafizyczna anatomia tom II”.

Wczuj się w siebie dzięki MAT?

Poprzez lekturę i kursy MAT możliwe staje się wczucie w siebie.  Pozwala to rozpoznać aktywny, nieuświadomiony konflikt lub podświadome przekonania uniemożliwiające samorealizację. W tempie i intensywności klienta umożliwia przemianę i wzrost samoświadomości. 

Jak przebiega sesja MAT?

Otóż poprzez samoświadomość i pokochanie siebie. W trakcie rozmowy klient wczuwa się w swój “problem”/ ból/ emocję. Poprzez własny oddech i wizualizację rozpuszcza rozpoznane blokady i trudności. Wszelkie nieprzyjemne odczucia i obrazy wypełnia miłością i rozświetla w wyobraźni. Całość prowadzę, wspieram i doglądam.

Czy technika MAT jest skuteczna?

Doświadczenia moje osobiste, moich klientów oraz badania naukowe pokazują, że mózg uważa za fakt wszystko czego doświadcza. Jeśli jest to potwierdzone czynem (zaangażowanie ciała) oraz wspólnym przeżyciem -conajmniej dwie osoby przeżywają w wyobraźni, gestach i emocjach to samo to dochodzi do faktycznych zmian w postrzeganiu. Można się wydostać z roli ofiary bez walki. Po prostu zmienia wzorzec w podświadomości klienta. Zaczyna czuć, że ma wpływ na swoje emocje, uczucia, postrzeganie i reakcje. Nabiera poczucia własnej wartości. Emanuje tym. I ludzie reagują na niego inaczej. Przestając być ofiarą nie przyciąga kata!

Dlaczego bywamy w roli ofiary, kata czy obrońcy?

Jednym z podstawowych powodów jest zatrzymana w ciele, niedożyta trauma. I jest jednocześnie jednym z czynników powstrzymujących nas w życiu przed sukcesem.

Czym jest trauma?

Można ją różnie definiować. Bez względu na jej charakter, tzn. czy jest fizyczna czy psychoemocjonalna, uświadomiona czy nie,  wpływa na nasze reakcje. 

Powodując zamrożenie, otępienie, znieczulenie, chęć ucieczki lub walki, czasem odruch wymiotny odcina nas od pierwotnych uczuć, które w naturalny sposób powinny kierować nas w życiu do rozumienia siebie i świata. 

Nauka komunikacji z własnym ciałem

Poprzez naukę komunikacji z własnym ciałem, rozpoznawanie swoich emocji, instynktów i co najważniejsze potrzeb można stać się twórcą własnego sukcesu z poziomu spełnienia zamiast poprzez siłę, kontrolę i walkę.

Czy umiesz nazywać to co czujesz? 

Jako przykład:  niektórzy nawet, nie wiedzą, że im zimno, innym zawsze zimno – tak wiele chłodu emocjonalnego doświadczyli.

I wreszcie czy znasz swoje potrzeby? Czy wiesz czego pragniesz? 

Jeśli rozróżniasz jedynie zmęczenie, głód i chęć pójścia do toalety a poza tym robisz „co ci każą” możesz spodziewać się, że nie żyjesz pełnią swego życia. 

Wciąż pozostając dostępnym i dyspozycyjnym dla innych  nie realizujesz swego potencjału.

Jako że każda zmiana w ludzkim ciele jest informacją – pora nauczyć się czytać własną księgę mądrości świątyni swego ciała. 

MAT to zatem technika pracy z traumą bez retraumatyzacji.

Sztuka świadomego życia i uważności na zjawiska wewnątrz człowieka. Poprzez rozbudzenie intuicji umożliwia zewnętrzną przemianę. I tak to co dobre staje się piękne: ciało, emocje, myśli i życie.

„ To co jest piękne jest dobre. To co jest dobre będzie piękne.” (Safona)

Jako dyplomowana konsultantka służę Państwu online lub telefonicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Karolina Głogowska

Odkrycie, że: „to co jest piękne jest dobre, a to co jest dobre będzie piękne”( Safona) prowadziło mnie do subtelnych mechanizmów wpływających na kondycję tej świątyni ducha. Wszystko co umiem i oferuję jest częścią mojego życia. Tak pomogłam sobie i wielu.

Kursy Ustawień Systemowych Stacjonarny

Roczny kurs Porządków Miłości wg metody Ustawień Systemowych w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszam Cię na poruszającą i wyzwalającą przygodę, w trakcie której będziemy pracować metodami Ustawień Systemowych.

Kursy Ustawień Systemowych Online​

Roczny kurs Porządków Miłości wg metody Ustawień Systemowych w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszam Cię na poruszającą i wyzwalającą przygodę, w trakcie której będziemy pracować metodami Ustawień Systemowych.