Kurs Ustawień Systemowych ONLINE - start już w marcu!

Warsztaty Ustawień Systemowych Online

Uporządkuj swoje życie. Sprawdź warsztaty online oparte na Ustawieniach Systemowych i wybierz te, które najbardziej do ciebie przemawiają. Czucie jest ważne.

Warsztat Online

Sprawdź warsztaty oparte na Ustawieniach Systemowych i wybierz te, które najbardziej do ciebie przemawiają. Czucie jest ważne.

Co mogą Ci dać warsztaty?

Pracujemy Online

Warsztaty Ustawień Systemowych online w formie trzygodzinnych spotkań w wąskim, kilkuosobowym kręgu. Prowadzę ustawienia dla uczestników na figurkach lub platformie online.

Podczas warsztatów pracujemy delikatnie - w tempie i zakresie swojej gotowości. Patrzymy na dynamiki i wybrzmiewające skrajności. Koimy ból, lęk, wstyd, opuszczenie i poczucie winy z różnych wymiarów traum i doświadczeń.

Godziny zajęć

Koszt uczestnictwa

Nie znaleziono postów

O mnie

Karolina Głogowska

Dyplomowany Terapeuta Ustawień Rodzin, Psychotraumatolog

Moje pierwsze wykształcenie to lekarz – dentysta. W życiu zawodowym dwanaście lat patrzyłam na zainfekowane korzenie zębów, siedem lat przesuwałam korzenie zębów w kościach jako ortodonta holistyczny. Dziś patrzę na inne korzenie. Mam wgląd w przyczyny zjawisk, dzieje i losy. Wgląd i obrazowanie stały się moim sposobem postrzegania. Jako lekarz badałam ciało fizyczne. Jako ustawiacz oglądam również energetykę i świadomość ciała. Rozpoznanie subtelnych mechanizmów wpływających na kondycję świątyni ducha pozwala mi pomagać sobie i wielu moim klientom. W latach 2020 - 2022 przeprowadziłam ponad 1000 Ustawień z klientami online i na żywo. W roku 2022 w moich kursach Ustawień Systemowych (stała grupa osób na regularnych spotkaniach) wzięło udział w sumie 28 osób - online, stacjonarnie i w formacie hybrydowym.