💛 Kurs Ustawień Systemowych ONLINE - start we wrześniu

Strach w Ustawieniach Systemowych

na poziomie lęku tracisz energii więcej niż możesz pozyskać. A to powoduje bezsilność i niemoc...

? Poziom lęku wg D. Havkinsa to 100 w skali logarytmicznej do 1000! Od 250 wg tej skali zaczyna się neutralność tzn. nie tracisz energii. Masz równowagę. Przyjmujesz i dajesz po równo.

A to znaczy, że lęk Cię osłabia!

i czujesz bezsilność…Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. Na filmiku przykładowa dynamika. Najważniejszy wniosek z niej płynący – tracisz energię gdy zajmujesz się nieswoimi sprawami.

Gdy za kogoś bierzesz jego “trudne” .

W Ustawieniach systemowych to tzw. ruch miłości – dzieci ratują rodziców. Dopóki jest to nieuświadomione zabiera moc (Wszystkim! Ratowanym również. ). Unaocznione pozwala dojrzeć do zmian.

Nazwane po imieniu – uwalnia.

I możliwe są wówczas miłość i wolność do bycia sobą i życia jedynie za siebie.

A czego się boimy?

Z wszelkich wariantów rzeczywistości dając uwagę najgorszym scenariuszom zasilamy je. I chcąc powstrzymać – tu wyobraź sobie siebie niczym biblijnego Samsona trzymającego filary Świątyni, która się na niego wali – trzymamy przy sobie, to czego nie chcemy doświadczać. Zamiast powstrzymać siebie od tworzenia samospełniających się przepowiedni… A trzymanie w bezruchu i w napięciu osłabia. Drenuje wprost z energii.

Tak sięgamy niemocy.

I próbując nieczuć, że np ktoś ma nas “w dupie” dotykamy bezsilności w relacji z nim. Udajemy przed sobą i światem, że on taki małoekspresywny jest. Zakłamujemy. Tłumaczymy…

Gdy odsłonimy prawdę

to wszystko się zmienia. Jakby MOC była przy tych co czują. I teraz cała nasza siła wraca. I stajemy zasobni. I Ci, którzy wokół nas stają do nas. Bo słowem nazwaliśmy jak jest i wyraziliśmy potrzebę jak ma być!

I słowo ciałem się staje!

Wyrażone potrzeby manifestują się.

Słowianie – od “słowa” ich sława.

Od przodków nasza mądrość

I tak to tu zostawię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Karolina Głogowska

Odkrycie, że: „to co jest piękne jest dobre, a to co jest dobre będzie piękne”( Safona) prowadziło mnie do subtelnych mechanizmów wpływających na kondycję tej świątyni ducha. Wszystko co umiem i oferuję jest częścią mojego życia. Tak pomogłam sobie i wielu.

Kursy Ustawień Systemowych Stacjonarny

Roczny kurs Porządków Miłości wg metody Ustawień Systemowych w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszam Cię na poruszającą i wyzwalającą przygodę, w trakcie której będziemy pracować metodami Ustawień Systemowych.

Kursy Ustawień Systemowych Online​

Roczny kurs Porządków Miłości wg metody Ustawień Systemowych w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszam Cię na poruszającą i wyzwalającą przygodę, w trakcie której będziemy pracować metodami Ustawień Systemowych.