💛 Kurs Ustawień Systemowych ONLINE - start we wrześniu

Zamknięta grupa terapeutyczna z Ustawieniami Systemowymi.

Powrót do zmysłów. Spokojny umysł.

Ten, kto szuka prawdy, ale nie patrzy na siebie nie pozna prawdy. Czy chcesz na wiosnę rozpocząć proces odrodzenia? Mam coś co nakarmi Twoje zmysły! 

Co daje zapisanie się do zamkniętej grupy terapeutycznej?

Dzięki temu, że jest to stały, regularny kontakt z prowadzącym i uczestnikami nie pozostajesz sam ze swoimi procesami. Spotykając się cyklicznie w tym samym gronie możesz w bezpiecznym i zaufanym środowisku przyjrzeć się sobie i swoim emocjom, otworzyć się na prawdę.

Co zyskasz?

💛 Bezpieczną przestrzeń, w której nie pozostajesz sam/sama z tym, co się w Tobie zadziewa. Będę Ci towarzyszyć.
💛 Poznasz siebie lepiej. Zauważysz jakie siły działają na Ciebie najbardziej. Uzmysłowisz sobie siłę zmysłów w poczuciu bezpieczeństwa i zaufaniu - moc grupy temu służy.
💛 Otrzymasz nagrania po każdym ze spotkań abyś mógł/-a przyjrzeć się jeszcze raz sobie i swoim procesom.

Podczas spotkań

Karolina Głogowska

Dyplomowany Terapeuta Ustawień Rodzin Psychotraumatolog

Moje pierwsze wykształcenie to lekarz – dentysta. W życiu zawodowym dwanaście lat patrzyłam na zainfekowane korzenie zębów; siedem lat przesuwałam korzenie zębów w kościach jako ortodonta holistyczny.

Dziś patrzę na inne korzenie. Mam wgląd w przyczyny zjawisk, dzieje i losy. Wgląd i obrazowanie stały się moim sposobem postrzegania.

Jako lekarz badałam ciało fizyczne, jako ustawiacz oglądam również energetykę i świadomość ciała. Rozpoznanie subtelnych mechanizmów wpływających na kondycję świątyni ducha pozwala mi pomagać sobie i wielu moim klientom.

W latach 2020 - 2022 przeprowadziłam ponad 1000 Ustawień z klientami online i na żywo. W roku 2022 w moich kursach Ustawień Systemowych (stała grupa osób na regularnych spotkaniach) wzięło udział w sumie 28 osób - online, stacjonarnie i w formacie hybrydowym.

Harmonogram

Czwartki 8:30 - 11:30 (3h)

25.04.2024
Czwartek 08:30-11:30

 Moduł 1 Zmysł słuchu. 

Czego nie możesz słuchać? Czego nie słyszysz? Co wciąż nie zostało powiedziane? Na co „patrzą” Twoje uszy? 

09.05.2024r.
Czwartek 08:30-11:30

Moduł 2 Zmysł powonienia. 

Czym to pachnie? O czym informuje Cię Twój nos? Kluczowe dla poczucia bezpieczeństwa, ale i rozpoznawania zagrożeń informacje ze zmysłu powonienia.

16.05.2024r.
Czwartek 08:30-11:30

 Moduł 3 Zmysł smaku. 

W jakich smakach gustujesz? Co Ci nie w smak? Regulacja homeostazy poprzez język.

23.05.2024r.
Czwartek 08:30-11:30

Moduł 4 Zmysł dotyku. 

Dotyk to cud. Przyjrzymy się temu, co Cię dotyka? Jak odczuwasz dotyk? Jakie to dla Ciebie jest? Percepcja poprzez usta, dłonie, stopy i skórę.  

06.06.2024r.
Czwartek 08:30-11:30

Moduł 5 Zmysł wzroku. 

Popatrzymy na Twoje widzenie. Na co nie możesz patrzeć? Czego nie dostrzegasz? Co nie chce zostać unaocznione? Hegemonia wzroku. 

13.06.2024r.
Czwartek 08:30-11:30

Moduł 6 Ponad zmysły. 

Oko wewnętrzne, czyli trzecie oko, jako droga do wglądu i oświecenia. Kontakt z wyższym JA. Aktywacja trzeciego oka. Budzenie i czytanie intuicji.

20.06.2024r.
Czwartek 08:30-11:30

Moduł 7 Głębia zmysłów. 

Metafizyczne i duchowe stany, mające osobiste i duchowe znaczenie w postrzeganiu. 

27.06.2024r.
Czwartek 08:30-11:30

Moduł 8 Sensytywność i sensualność.

Zejście na Ziemię. Ugruntowanie w poczuciu bezpieczeństwa. Widzenie rzeczywistości takiej, jaka jest. 

04.07.2024r.
Czwartek 08:30-11:30

Moduł 9 MOC wrażliwości. 

Płynne przechodzenie od świata zewnętrznego do wnętrza i z wnętrza do działania w rzeczywistości.   

Certyfikat po
zakończonym Kursie zaawansowanym

Certyfikat, który otrzymasz po ukończeniu kursu zaawansowanego jest nie tylko dowodem na zdobyte umiejętności, ale przede przede wszystkim potwierdzeniem, że stale udoskonalasz swoje kompetencje trenera Ustawień Systemowych. Za każdym razem, kiedy spojrzysz na ten certyfikat, przypomnisz sobie o tej niezwykłej podróży i o tym, jakimi zasobami dysponujesz jako ustawiacz.

Galeria zdjęć

Rekomendacje

KASIA MIEDZIAK
KASIA MIEDZIAK
2023-05-29
Ustawienia u Karoliny to podróż wgłąb siebie. Spojrzenie na swoje traumy, problemy i w sposób bardzo bezpieczny przejście przez nie. Każdy rozwija swoje skrzydła, a Karolina potrafi nie dmuchać. Prowadząca jest bardzo uważna i słucha "opowieści" życia danego uczestnika. Niezakończone historie znajdują rozwiązanie, nieznane losy ukazują swój prawdziwy obraz. To silnie oddziaływuje na teraźniejszość i zmienia przyszłość danej osoby. Uczestnik staje się mocniejszy, odważniejszy i z miłością oraz akceptacją patrzy na siebie i swoje dziedzictwo rodowe.
Izabela Kwiatkowska
Izabela Kwiatkowska
2023-05-29
Brałam udział w kursie online i jestem zachwycona. Karolina ma ogromną wiedzę. Podoba mi się sposób, w jaki prowadzi zajęcia. Zdecydowanie polecam.
Magda Kulesza
Magda Kulesza
2023-05-28
Z całego serca polecam kursy u Karoliny. Jest to najlepsze inwestycja w samą siebie jaką zrobiłam. Spotkania z Karoliną przyniosły mi nowe spojrzenia na moje sprawy, otwarcie serca i lepsze zrozumienie siebie i swoich schematów. Niezmiennie zadziwia mnie jej wiedza, intuicja i umiejętność wglądu w ludzką duszę.
Magdalena Marcjaniak
Magdalena Marcjaniak
2023-05-22
Wybrałam ten kurs ponieważ Karolina łączy pięknie wiedzę i co najważniejsze potrafi ją przekazywać. Jest zorganizowana, wszystko na czas. Korzyścią moją jest to, że przechodzę przez swoje procesy które umożliwiają mi stawianie kolejnych kroków w moim życiu. Zdobywam wiedzę na temat dynamik i nie tylko. Karolina dba o to, aby każdy miał swoje ustawienia, każdemu daje czas. Po spotkaniach również można zgłosić się z ew. pytaniami i zawsze chętnie odpowie. Polecam ten kurs każdej osobie która chce się rozwijać, popatrzeć na swoje życie i dokonać zmian. Polecam również specjalistom ponieważ wiedza i zdobywane doświadczenie pod okiem Karoliny zdecydowanie można zastosować we własnej praktyce. Dziękuję Karolina.
Kasia Harasimowicz
Kasia Harasimowicz
2023-05-20
Z przyjemnością i wdzięcznością dzielę się moją opinią o kursie :) Kurs prowadzony przez Karolinę to piękna droga w głąb siebie, do większej akceptacji życia i tego co przychodzi – zarówno dobrego jak i złego oraz większego spokoju na głębokim poziomie. To zaufanie, że wszystko jest dla nas a nie przeciwko nam, to dostęp do nieograniczonej obfitości dzięki patrzeniu z poziomu serca. Karolina jako prowadząca, jest niezwykle uważną, głęboko obecną i czującą osobą, posiada niesamowite wyczucie przestrzeni, pola, ludzi, jest bardzo otwarta na różnorodność życia i zaraża własnym spokojem i akceptacją. Przestrzeń, którą tworzy na kursie, otwiera drogę do głębokiej pracy i wielkiej transformacji. Po każdym spotkaniu czułam się lżejsza i spokojniejsza. Zobaczyłam to, co niewidoczne dla moich oczu i uświadomiłam sobie wiele spraw, które mnie blokują w drodze do samopoznania. Jednocześnie w atmosferze pełnej szacunku, otwartości na drugiego człowieka, życzliwości i zaufania mogłam uwolnić to co zatrzymane. Piękny to był czas, dziękuje za niego. Dziękuję sobie, że sobie pozwoliłam i Tobie, że mi w tym towarzyszyłaś, jak również całej wspaniałej grupie. Jestem wdzięczna, że mogłam brać w nim udział i, że życie poprowadziło mnie właśnie do Karoliny i dało możliwość tak pięknego wyglądu i rozwoju. Z ogromnym szacunkiem, Kasia H.

    1    Przygotuj aplikację Zoom, komputer, stabilne łącze internetu . Dostęp do kamery, mikrofonu i głośnika dla aplikacji Zoom w twoim urządzeniu, z którego będziesz korzystać podczas naszego spotkania. Za te aspekty techniczne Ty odpowiadasz – nie mam na to wpływu. To Twoja odpowiedzialność.
    2    Ustawienia Systemowe mogą być zakryte, tzn nie musisz ujawniać tematu ustawienia ani tego, który reprezentant kim jest w ustawieniu.
    3     Nie trzeba się podpisywać imieniem ani nazwiskiem na Zoom. Wystarczy/ może być psudonim lub jakiś nik.
    4    Można mieć wyłączoną kamerkę.
    5    W/w to jedyne realne zabezpieczenie jeśli obawiasz się pracy w grupie.
    6    Zaufanie do Siebie to również ochrona Siebie w okolicznościach, w których nie ma pewności co do intencji członków grupy.
    7    Jesteś tu dobrowolnie i nikt nie podjął decyzji o obecności tu za Ciebie – to Twoja decyzja. Zawsze możesz zmienić zdanie, wycofać się, lub podjąć decyzję o ochronie siebie bardziej – jak w punktach 1,2,3.
    8    Ustawienia Systemowe nie zastępują psychoterapii własnej. Za każdym razem Was zachęcam do znalezienia Sobie psychoterapeuty, jeśli potrzebujesz wsparcia pomiędzy spotkaniami.
    9    Charakter naszych spotkań jest terapeutyczny ale nie stanowi psychoterapii własnej. Obie formy pracy nad sobą są frustrujące (ustawienia i psychoterapia) ponieważ przez większość czasu pozostaje się samemu by metabolizować uczucia i wglądy emocjonalne.
    10    Poufność spotkań i wzajemny szacunek stanowią podstawę i filar tego warsztatu. Jak zawsze przypominam by nie rozgadywać wglądów a pozwolić je sobie i przeżywać. Po kilku dniach można wrócić do ustawień i omówić je z własnym psychoterapeutą. Takie postępowanie jest etyczne i pozwala na rozwój w grupie, a nade wszystko własny wzrost.
    11    UFAM W TWOJĄ MĄDROŚĆ.

Zapraszam serdecznie!

Z wyrazami szacunku, 
🌹 Karolina Głogowska

▪︎ Ustawienie Systemowe 
▪︎ Kurs ustawień  https://karolinaglogowska.pl/kurs-porzadkow-milosci/
▪︎ Kurs ustawień online https://karolinaglogowska.pl/kurs-ustawien-systemowych-online/

💬 http://m.me/UstawieniaCialaiDuszy
📧 kontakt@karolinaglogowska.pl
💻 http://karolinaglogowsKa.pl
📞 +48 798 790 040

#cialoidusza

Zarezerwuj miejsce

Pełny udział w kursie

  • 8 osobowa, zamknięta grupa terapeutyczna (spotkania na Zoom co ok tydzień)
  • ustawienia podczas spotkań online
  • komplet nagrań z naszych spotkań z ustawieniami – ćwiczenia terapeutyczne
  • medytacje
  • propozycje rytuałów na zakończenie

2900zł

Dostępne również raty 0%

FAQ

Najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi. Rozjaśniamy Zaawansowany Kurs Ustawień Systemowych online

Tak, oferujemy możliwość zakupu kursu w formie ratalnej. Szczegóły dotyczące tej opcji są dostępne w zakładce „płatności”.

Tak, każda sesja kursu jest nagrywana. Dzięki temu, masz szansę na obserwację różnorodnych perspektyw widzenia uczestników kursu oraz spojrzenia na ustawienia, w których uczestniczyłeś/aś z dodatkowego poziomu obserwatora.

Aktualne terminy i harmonogram kursu znajdziesz w zakładce „Plan/harmonogram”.

Ten kurs da Ci unikalne kompetencje, które realnie wpłyną na poprawę jakości życia Twoich Klientów. Będziesz czuł/a się pewnie w pełnieniu niezwykłej roli ustawiacza systemowego.

Tak, po ukończeniu zaawansowanego kursu Ustawień Systemowych online wraz z superwizjami otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności i wiedzę w zakresie ustawień systemowych.