💛 Kurs Ustawień Systemowych ONLINE - start we wrześniu

Ustawienia Systemowe

Doświadcz Wewnętrznej Przemiany Dzięki Ustawieniom Systemowym. Poznaj uniwersalne narzędzie wglądu i pomocy. Serce i rozum w jednym rytmie, harmonijnej pieśni Twojego życia – to jest możliwe!

W czym Ci mogę pomóc?

Ustawienia Systemowe to metoda terapeutyczna i narzędzie pracy, dające wymierne korzyści w wielu aspektach życia: biznesie, rozwoju osobistym, rodzinie, relacjach z innymi i samym sobą.

Odtwórz wideo

Porządek

Zaprowadzisz harmonię. Ustalisz jasne zasady. Poznasz sposoby na pokonanie przeszkód. Wypracujesz indywidualną drogę do osiągnięcia celu.

Klarowność

Odzyskasz równowagę i przejrzystość myśli. Zrozumiesz i usuniesz hamujące Cię schematy i szkodliwe wzorce zachowań. Zaczniesz działać w zgodzie z sobą.

Spójność

Osiągniesz spokój. Zrzucisz balast starych spraw i trudnych emocji. Zyskasz akceptację na to, co Cię otacza. Spojrzysz na życie z dystansem. Stworzysz nowe, korzystne wzorce i strategie.

Szkoła Ustawień Systemowych w Gorzowie Wlkp.

Roczny kurs Porządków Miłości wg metody Ustawień Rodzin Berta Hellingera w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszam Cię na poruszającą i wyzwalającą przygodę, w trakcie której będziemy pracować metodami Ustawień Systemowych. Otrzymasz niesamowitą dawkę wiedzy i praktyki. Kurs obejmuje 9 modułów, dzięki którym poznasz i zrozumiesz to narzędzie oraz nauczysz się pracy z sobą, zespołem i klientami.

Kursy Ustawień Systemowych Online

Roczny kurs Porządków Miłości wg metody Ustawień Systemowych w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszam Cię na poruszającą i wyzwalającą przygodę, w trakcie której będziemy pracować metodami Ustawień Systemowych. Otrzymasz niesamowitą dawkę wiedzy i praktyki. Kurs obejmuje 9 modułów, dzięki którym poznasz i zrozumiesz to narzędzie oraz nauczysz się pracy z sobą, zespołem i klientami.

Warsztaty ustawień systemowych

Uporządkuj swoje życie. Sprawdź warsztaty oparte na Ustawieniach Systemowych i wybierz te, które najbardziej do ciebie przemawiają. Czucie jest ważne.

Odtwórz wideo

Stacjonarne

Warsztaty stacjonarne Ustawień Systemowych odbywają się co miesiąc w Gorzowie Wielkopolskim w bezpiecznej i spokojnej przestrzeni. Podczas warsztatu możesz ustawić dowolny temat, bez względu na tematykę spotkania. Oprócz Ustawień czekają na Ciebie ćwiczenia i medytacje. Spotkanie na żywo w kręgu maksymalnie 20 osób pozwala pracować na głębszym poziomie, w atmosferze zaufania, bezpieczeństwa i komfortu.

Gorzów Wielkopolski

Stacjonarny Warsztat Ustawień Systemowych

Sobota 12:00 – 18:00 Sprawdź warsztaty oparte na Ustawieniach Systemowych i wybierz te, które najbardziej do ciebie przemawiają. Czucie jest

Gorzów Wielkopolski

Stacjonarny Warsztat Ustawień Systemowych

Niedziela 10:00 – 16:00 Sprawdź warsztaty oparte na Ustawieniach Systemowych i wybierz te, które najbardziej do ciebie przemawiają. Czucie jest

Online

Warsztaty Ustawień Systemowych online w formie trzygodzinnych spotkań w wąskim, kilkuosobowym kręgu. Prowadzę ustawienia dla uczestników na figurkach lub platformie online. Podczas warsztatów pracujemy delikatnie - w tempie i zakresie swojej gotowości. Patrzymy na dynamiki i wybrzmiewające skrajności. Koimy ból, lęk, wstyd, opuszczenie i poczucie winy z różnych wymiarów traum i doświadczeń.

Nie znaleziono postów

Sesje indywidualne Ustawień
Systemowych online

Sesja online, czyli spotkania twarzą w twarz na platformie Zoom. Będziemy pracować metodą Ustawień Rodzin Berta Hellingera. Wybierz dogodny termin spotkania.

Ustawienia porządkują relacje rodzinne, przyjacielskie, obszary zawodowe. Można też popatrzeć na objawy psychosomatyczne, choroby i zdrowie. Metoda znajduje też zastosowanie w sferze rozwoju osobistego i duchowego.

Po kliknięciu w powyższy link zostaniesz przeniesiona/y do platformy Zencal, poprzez którą wygodnie wybierzesz termin spotkania i dokonasz przelewu online.

Blog

Zapraszam Cię do mojej strefy wiedzy i inspiracji - bloga z zakresu Ustawień Systemowych, terapii, psychotraumatologii i szeroko pojętej duchowości. Piszę o tym, co wiem, potrafię i jak czuję. Na blogu znajdziesz artykuły o Ustawieniach, inspirujące teksty w formie medytacji, a także informacje o sesjach Mat i ćwiczeniach w postaci Gimnastyki Słowiańskiej. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Dane kontaktowe

Formularz kontaktowy

Zaczynamy w marcu!

Świadomość Siebie: cykl warsztatów ustawień systemowych online

9 kameralnych spotkań z Ustawieniami Systemowymi online, dzięki którym uświadomisz Sobie i przetransformujesz nieświadome, dotąd ograniczające Cię, wzorce zachowań.